Pajisje rrotulluese

Përshkrim i produktit:

Pajisja rrotulluese - Seritë Hidraulike IWYHG janë projektuar për zgjidhjet e rrotullimit të ekskavatorëve.Ato kanë presion të lartë pune, stabilitet të mirë, strukturë kompakte, peshë të lehtë dhe mirëmbajtje të lehtë.Ne kemi përpiluar përzgjedhje të pajisjeve rrotulluese për ekskavatorë të klasave të ndryshme.Jeni të mirëpritur të ruani fletën e të dhënave për interesat tuaja.


 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Ky serialekskavatoringranazhet e lëkundjesdrejtoni ingranazhet unazore në platformën rrotulluese përmes boshteve të tyre të ingranazheve të daljes.Ato mund të përballojnë ndikimin e ngarkesës hidraulike dhe të jashtme.Ky lloj ingranazhesh lëkundëse janë përdorur gjerësisht në pajisje të tjera të ndryshme, duke përfshirëplatformat ajrore, automjetet e ndërtimit, dhezvarritës-transportues.

  Konfigurimi mekanik:

  Pajisja e lëkundjes përbëhet ngamotor hidraulik, kuti ingranazhesh planetare me shumë faza, frenimdhe blloku i valvulave mefrenimfunksionin.Është në dispozicion për të modifikuar dizajnin për të kënaqur dimensionin e veçantë të instalimit dhe për të ndryshuar raportin e reduktimit të shpejtësisë të dëshiruar nga klientët.Për diskutime të mëtejshme rreth ingranazheve, ju lutemi kontaktoni inxhinierët tanë.

  konfigurimi i ingranazheve të lëkundjes

  IWYHGPajisje lëkundjeje me ekskavatorParametrat kryesorë:

  Çift rrotullues në dalje (Nm)

  Shpejtësia (rpm)

  Raport

  Presioni i vlerësuar (Mpa)

  Zhvendosja (ml/r)

  Zhvendosja e motorit (ml/r)

  Pesha (Kg)

  Lloji i ekskavatorit (ton)

  2600

  0-80

  19.6

  20

  1028,87

  52.871

  70

  8

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • PRODUKTET LIDHUR