Kuti ingranazhesh planetare- IGT220T3

Përshkrim i produktit:

Kuti ingranazhesh planetare- IGT220T3përmban efikasitet të lartë total, dizajn kompakt dhe modul, besueshmëri dhe qëndrueshmëri të madhe.Përvoja e avancuar e projektimit dhe proceset moderne të fabrikimit garantojnë kapacitet të jashtëzakonshëm mbajtës të ngarkesës dhe siguri operative.Kutia e marsheve përputhet gjithashtu me tipin standard Rexroth.Ne kemi përpiluar përzgjedhje të kutive ingranazhesh të ndryshme të cilat i kemi prodhuar për aplikime të ndryshme.Jeni të mirëpritur të ruani fletët e të dhënave për referencën tuaj.


 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Kuti ingranazhesh planetare- Seritë Hydrostatic Drive IGT220T3 aplikohen gjerësisht nëpajisje shpimi rrotulluese me zvarritës,vinça me rrota dhe zvarritëse,ngasjet e kokës së gjurmës dhe prerësit të makinës bluarëse,kokat e rrugëve,rrotullat e rrugës,pista e automjeteve,platformat ajrore,pajisje shpimi vetëlëvizësedhevinça detare.Disqet jo vetëm që janë përdorur gjerësisht nga klientët vendas kinezë si p.shSANY,XCMG,ZOOMLION, por gjithashtu janë eksportuar në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Indi, Korenë e Jugut, Holandë, Gjermani dhe Rusi etj.

  Konfigurimi mekanik:

  Kutia e marsheve planetare- IGT220T3 përbëhet nga kuti ingranazhesh planetare dhe frena me shumë disqe të tipit të lagësht.Modifikimet e personalizuara për pajisjet tuaja janë të disponueshme në çdo moment.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • PRODUKTET LIDHUR