IYJP i bërë me porosi Capstan – ***C

Përshkrim i produktit:

Kapstan hidraulik– Seritë IYJ-P janë produkte të patentuara të kompanisë sonë.Për shkak të montimit të bllokut të valvulave, kapakët jo vetëm që kërkojnë një sistem hidraulik të thjeshtuar, por gjithashtu kanë një përmirësim të madh të besueshmërisë së disqeve.Ato karakterizohen me efikasitet të lartë të fillimit dhe punës, me fuqi të madhe, me zhurmë të ulët, me besueshmëri të lartë, strukturë kompakte dhe kosto-efektivitet.Zbuloni më shumë seri hidraulike capstan nga fleta e të dhënave.


 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Kjo seri kapstane hidraulike aplikohet gjerësisht në makineritë e anijeve dhe kuvertës.

  Konfigurimi mekanik:Përbëhet nga blloqe valvulash me funksion mbrojtjeje nga frenat dhe mbingarkesat, motori hidraulik, kambio planetare, frena e tipit të lagësht, koka dhe korniza e kaptanit.Modifikimet e personalizuara për interesat tuaja më të mira janë të disponueshme në çdo moment.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • PRODUKTET LIDHUR