Transmision Hidraulik

Përshkrim i produktit:

Makina udhëtimi hidrostatike të serisë IGY-Tjanë njësi lëvizëse ideale për ekskavatorët me zvarritës, vinçat me zvarritës, makinat e bluarjes së rrugëve, kokat e rrugëve, rulat e rrugëve, automjetet e pistave, platformat ajrore dhe pajisjet e stërvitjes vetëlëvizëse.Ato janë ndërtuar mirë bazuar në teknologjitë tona të patentuara dhe funksionimin e saktë të prodhimit.Ingranazhet e udhëtimit jo vetëm që janë përdorur nga klientët tanë vendas kinezë si SANY, XCMG, ZOOMLION, por gjithashtu janë eksportuar në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Indi, Korenë e Jugut, Holandë, Gjermani dhe Rusi etj.


 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Transmision Hidraulik IGY7000T2Karakterizojnë efikasitet të lartë pune, qëndrueshmëri, besueshmëri të madhe, dizajn kompakt, presion të lartë pune dhe kontroll të ndërprerësit me shpejtësi të lartë të ulët.Makinat e udhëtimit të tipit me rrotullim jo vetëm që mund të instalohen drejtpërdrejt në brendësi të zvarritësit ose rrotës, por gjithashtu mund të përdoren në kokën e rrugës ose makinën bluarëse për ngasjet e rrotullimit të fuqisë.Për më tepër, dimensionet dhe performanca teknike e disqeve tona përputhen meNebtesco,KYB,Naçi, dheTONGMYUNG.Prandaj, disqet tona mund të jenë një zëvendësim i mirë për produktet e atyre markave.

  Mekanike Konfigurimi:

  Ky ingranazh udhëtimi përbëhet nga motori i integruar i pistonit me zhvendosje të ndryshueshme,frena me shumë disqe, kuti ingranazhesh planetare dhe blloku funksional i valvulave.Modifikimet e personalizuara për pajisjet tuaja janë të disponueshme në çdo moment.

  Parametrat kryesorëofTransmision Hidraulik IGY7000T2

  Maksimumi.Dalja

  Çift rrotullues (Nm)

  Maks.Zhvendosja totale (ml/r)

  Zhvendosja e motorit (ml/r)

  Raporti i ingranazheve

  Maks.Shpejtësia (rpm)

  Maks.Rrjedha (L/min)

  Maks.Presioni (MPa)

  Pesha (Kg)

  Masa e mjetit të aplikimit (ton)

  7000

  1874.3

  34.9/22.7 29.5/15

  34.9/17.5 22.1/11.0

  45.057

  53.706

  55

  60

  30

  60

  5-6

   

   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • PRODUKTET LIDHUR