Motor Hidraulik – Seria INM4

Përshkrim i produktit:

Motor Hidraulik – Seritë INM4 janë vazhdimisht të avancuara bazuar në teknologjinë italiane, duke filluar nga sipërmarrja jonë e mëparshme me një kompani italiane.Nëpërmjet përmirësimeve prej vitesh, forca e kasës dhe kapaciteti i ngarkesës së kapacitetit të brendshëm dinamik të motorit janë rritur në mënyrë dramatike.Performanca e tyre e jashtëzakonshme e vlerësimit të madh të fuqisë së vazhdueshme plotëson shumë një gamë të gjerë kushtesh pune.

 


 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Hidraulikemotorike Seria INMështë një lloj imotor radial pistoni.Ai është aplikuar gjerësisht në lloje të ndryshme aplikimesh, duke përfshirë jo kufiziminmakinë për injektimin e plastikës, makineri për anije dhe kuvertë, pajisje ndërtimi, ngritës dhe mjet transporti, makineri të rënda metalurgjike, naftedhe makineri minerare.Shumica e çikrikëve të personalizuar, transmetimit hidraulik dhe pajisjeve rrotulluese që ne projektojmë dhe prodhojmë janë ndërtuar duke përdorur këtë llojmotorikes.

  Konfigurimi mekanik:

  Distributori, boshti i daljes (përfshirë boshtin e spinës së përthyer, boshtin e çelësit të yndyrës, boshtin e çelësit me yndyrë të konikuar, boshtin e brendshëm të spinës, boshtin e brendshëm të spinit involute), takometri.

  Konfigurimi i motorit INM4

  Boshti i motorit INM4

  Parametrat teknikë të motorëve hidraulikë të serisë INM4:

  LLOJI

  (ml/r)

  (MPa)

  (MPa)

  (N·m)

  (N·m/MPa)

  (r/min)

  (kg)

  TEORIK

  ZHVENDOSJE

  VLERËSUAR

  PRESIONI

  PIKA

  PRESIONI

  VLERËSUAR

  TORKU

  SPECIFIKE

  TORKU

  VAZHDIM

  SHPEJTËSI

  Shpejtesi maksimale

  PESHA

  INM4-600

  616

  25

  40

  2403

  96.1

  0,4~400

  550

  120

  INM4-800

  793

  25

  40

  3100

  124

  0,4~350

  550

  INM4-900

  904

  25

  37.5

  3525

  141

  0,4~325

  450

  INM4-1000

  1022

  25

  35

  4000

  160

  0,4~300

  400

  INM4-1100

  1116

  25

  35

  4350

  174

  0,4~275

  400

  INM4-1300

  1316

  25

  28

  5125

  205

  0,4~225

  350

  Ne kemi një gamë të plotë motorësh të serisë INM për zgjedhjen tuaj, nga INM05 në INM7.Më shumë informacion mund të shihni në fletët tona të të dhënave të pompës dhe motorit nga faqja e shkarkimit.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • PRODUKTET LIDHUR