Kuti ingranazhesh planetare

Përshkrim i produktit:

Kuti ingranazhesh planetare IGC-T60përmban efikasitet të lartë total, dizajn kompakt dhe modul, besueshmëri dhe qëndrueshmëri të madhe.Përvoja e avancuar e projektimit dhe proceset moderne të fabrikimit garantojnë kapacitet të jashtëzakonshëm mbajtës të ngarkesës dhe siguri operative.Kutia e marsheve përputhet gjithashtu me tipin standard Rexroth.Ne kemi përpiluar përzgjedhje të kutive ingranazhesh të ndryshme të cilat i kemi prodhuar për aplikime të ndryshme.Jeni të mirëpritur të ruani fletët e të dhënave për referencën tuaj.


 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Kuti ingranazhesh planetare– Seritë e Drive Hydrostatic IGC-T80 aplikohen gjerësisht nëpajisje shpimi rrotulluese me zvarritës,vinça me rrota dhe zvarritëse,ngasjet e kokës së gjurmës dhe prerësit të makinës bluarëse,kokat e rrugëve,rrotullat e rrugës,pista e automjeteve,platformat ajrore,pajisje shpimi vetëlëvizësedhevinça detare.Disqet jo vetëm që janë përdorur gjerësisht nga klientët vendas kinezë si p.shSANY,XCMG,ZOOMLION, por gjithashtu janë eksportuar në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Indi, Korenë e Jugut, Holandë, Gjermani dhe Rusi etj.

  Konfigurimi mekanik:

  IGC-T80makinë hidrostatikepërbëhet nga kuti ingranazhesh planetare dhe frena me shumë disqe të tipit të lagësht.Modifikimet e personalizuara për pajisjet tuaja janë të disponueshme në çdo moment.

  vizatim planetar i marsheve IGCT80

  Seria IGC-T80Kuti ingranazhesh planetareParametrat kryesorë:

  Maksimumi.Dalja

  Çift rrotullues (Nm)

  Raport

  Motor Hidraulik

  Maks.Input

  Shpejtësia (rpm)

  Frenimi maksimal

  Çift rrotullues (Nm)

  Frena

  Presioni (Mpa)

  PESHA (Kg)

  80000

  76,7 · 99 · 110,9 · 126,9

  149,9 ·185,4

  A2FE107

  A2FE125

  A2FE160

  A2FE180

  A6VE107

  A7VE160

  4000

  1025

  1,8-5

  355


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • PRODUKTET LIDHUR